Naše projekty
Agenas team Agenas cup Velká cena Mohelnice
Účetni služby

20.1.2019

1 EUR EUR 25,580
1 PLN EUR 5,959
1 USD EUR 22,432


Naše společnost byla založena v roce 1995 jako nástupnický subjekt účetní kanceláře Oldřicha Janků. Poskytujeme kompletní servis v oblasti účetních a ekonomických služeb pro právnické osoby i fyzické osoby (podnikatele i nepodnikatele) a neziskové organizace. 
Naše společnost zpracovává účetnictví, daňovou evidenci, personalistiku a mzdy včetně zastupování klientů před orgány státní správy (FÚ, ZP, OSSZ atd.) pro klienty z celé České republiky. Předávání dokladů je řešeno individuálně s každým klientem podle jeho možností a potřeb. Nabízíme podávání daňových přiznání a výkazů prostřednictvím datových schránek včetně správy datových schránek (tato služba je zdarma).
Veškeré služby poskytujeme na vysoké odborné úrovni, se zárukou a v zákonných termínech. Klíčoví pracovníci v oblasti účetnictví a daní jsou členy Svazu účetních v Olomouci. Na poskytované služby je naše společnost pojištěna. Externí účetnictví je způsob vedení účetnictví, který klientům přináší bezpečnost a snížení provozních nákladů. Současně efektivně zvyšuje kvalitu zpracovaného účetnictví v souladu s aktuální legislativou.

Naše společnost nabízí následující služby... více