Naše projekty
Agenas team Agenas cup Velká cena Mohelnice
Účetni služby

28.1.2023

1 EUR EUR 23,825
1 PLN EUR 5,059
1 USD EUR 21,929


Naše společnost byla založena v roce 1995 jako nástupnický subjekt účetní kanceláře Oldřicha Janků. Poskytujeme kompletní servis v oblasti účetních a ekonomických služeb pro právnické osoby i fyzické osoby (podnikatele i nepodnikatele) a neziskové organizace. 
Naše společnost zpracovává účetnictví, daňovou evidenci, personalistiku a mzdy včetně zastupování klientů před orgány státní správy (FÚ, ZP, OSSZ atd.) pro klienty z celé České republiky. Předávání dokladů je řešeno individuálně s každým klientem podle jeho možností a potřeb. Nabízíme podávání daňových přiznání a výkazů prostřednictvím datových schránek včetně správy datových schránek (tato služba je zdarma).
Veškeré služby poskytujeme na vysoké odborné úrovni, se zárukou a v zákonných termínech. Klíčoví pracovníci v oblasti účetnictví a daní jsou členy Svazu účetních v Olomouci. Na poskytované služby je naše společnost pojištěna. Externí účetnictví je způsob vedení účetnictví, který klientům přináší bezpečnost a snížení provozních nákladů. Současně efektivně zvyšuje kvalitu zpracovaného účetnictví v souladu s aktuální legislativou.

Z organizačních důvodů byla od 01.01.2019 omezena hlavní ekonomická činnost naší společnosti - vedení účetnictví, vedení daňové evidence, zpracování mezd a personalistiky a všechny služby s tím spojené. Z tohoto důvodu již společnost nepřibírá nové klienty v oblasti poskytování ekonomických a účetních služeb (více informací k omezení činnosti naleznete zde).
V návaznosti na tyto změny došlo od 21.01.2019 ke změně provozní doby - viz zde.

(Zveřejněno 21.01.2019)

S ohledem na skutečnost, že společnost postupně utlumuje hlavní ekonomickou činnost (vedení účetnictví, vedení daňové evidence, zpracování mezd a personalistiky a všechny služby s tím spojené - viz již dříve zvěřejněná informace), upozorňujeme na podstatnou změnu provozní doby. Od 01.07.2021 budou kanceláře společnosti otevřeny pouze v pondělí od 09:00 do 12:00 hod a od 13:00 do 15:00 hod. V ostatních dnech budou možná pouze předem dohodnutá jednání. 
Kontaktovat nás můžete telefonicky pouze v pondělí na tel. číslech 584 440 432 a 775 440 432 nebo e-mailem na adrese info@agenas.cz.

(Zveřejněno 01.07.2021)


 

 


 

REFERENCE

podnikatelské subjekty
vybrané právnické osoby

GASTRO MACH, s.r.o. Brno

ILÍK s.r.o. Jeseník

Mediaplus.cz s.r.o. Praha
Webtrh - Mangshop
reference

hifistudio.cz s.r.o Praha

Cube vision s.r.o. Šumperk

Dizop s.r.o. Praha

Patriot MPM s.r.o. Javorník 


vybrané fyzické osoby

Miroslav Židek, Žulová


neziskové organizace

AGENAS TEAM autoklub v AČR Javorník

In nostrum posterus z.s. Praha
reference

Taneční centrum YESDANCE Jeseník, z.s. Jeseník
reference


Nanoroušky

Rouška z nanovlákna s aktivním stříbrem...více